بنر درباره ما

با آتازتک بیشتر آشنا شوید

درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی آتازتک بیشتر بدانید…

رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید …

می پرسید چطوری…؟؟

همه ما زمانی آرزو داشتیم که وقتی در منزل هستیم بتوانیم وسایل مورد نیاز و مورد علاقه خودمان را انتخاب کنیم و سفارش دهیم و درب منزل تحویل بگیریم ولی واقعا زمانی این یک رویا بود که اکنون محقق شده و می توانیم بدون اینکه سفر واقعی به شهرهای دیگر داشته باشیم در شهر و منزل خودمان سفری مجازی به کل کشور عزیزمان و حتی سرتاسر جهان داشته باشیم و کالای مورد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن از هر جای دنیا سفارش دهیم.

البته به مدد توسعه اینترنت این امر دیر زمانیست محقق شده ولی اکثریت مردم چندان نیاز به این مورد را در خود احساس نمی کردند و بیشتر ترجیح می دادند که خودشان به صورت حضوری مراجعه و مایحتاج خود را تهیه کنند…

دوران ظهور ویروس کرونا و قرنطینه اجباری باعث شد که هم در تولیدکنندگان و عرضه کنندگان و هم مصرف کنندگان احساس نیاز شدیدی به خرید و فروش مجازی به وجود آید و توقیقی اجباری تمام اقشار جوامع رو بر آن داشت تا به این نیاز پاسخ لازم را داشته باشند…

تولید کنندگان نیاز داشتند که کالاهایی که تولید می کنند را به مردم و مغازه داران به صورت مجازی معرفی کنند.

فروشندگان نیز نیاز داشتند که کالاهای مورد نیاز مردم رو به صورت مجازی و در فروشگاه های اینترنتی عرضه کنند.

و همچنین مردم یا همان مصرف کنندگان نیاز داشتند که در منزل خود به صورت آنلاین ثبت سفارش خود رو انجام دهند.

دوران قرنطینه به این نیاز جوامع سرعت بخشید و تمام مردم دنیا با سرعتی سرسام آور به شبکه اینترنتی و بازار بزرگ مجازی جهانی در حال پیوستن هستند.

 

و حالا ما چرا باید برای خرید فروشگاه آتازتک را انتخاب کنیم ؟

 

ما آمده ایم تا متفاوت باشیم و در حد توان مان نقش موثری در بخش فروش اینترنتی ایفا کنیم!

 

مجموعه آتازتک نیز با سابقه سالها فروش مستقیم و ارائه خدمات به مشتریان محترم، به این جمع بندی رسیده است که باید تغییر کند و خود را با وضعیت حال حاضر بازار هماهنگ کند! پس ما وارد این بازار شدیم. مجموعه آتازتک در کسب و کارهایی که قبلا انجام داده است، به نوبه خود پیشگام بوده است. امیدواریم در این تجربه جدید نیز بتوانیم با برنامه ریزی صحیح و ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به موقع به مشتریان محترم، طرحی نو دراندازیم.

آتازتک عرضه کننده بهترین و جدیدترین کالاهای فراوانی از جمله انواع هدفون های بی سیم،باسیم،هدفون های القایی،ایرپاد و هندزفری، ساعت های هوشمند و … با کیفیت مناسب و قیمت معقول و مقرون به صرفه است که امکان ارسال به تمام نقاط کشور را نیز دارا می باشد.

 

 

×
پشتیبان آتازتک